| SunshineLove a întrebat:

Hi!happy Mai are cineva caietul pentru vacanta de vara-cls a 6 a? editura art. happy daca da, Ma puteti ajuta pls la pag81-83, cu tema-un colt din natura? despre c ati scris? Cine ma ajuta, il ajut si eu cu alt exercitiu :*

5 răspunsuri:
| Wintergirl a răspuns:

Hey! happy si eu acelasi caiet, dar abia ieri m-am apucat de el si nu am ajuns prea departe... poti te rog sa ma ajuti? happy bineinteles te voi ajuta si eu... daca vrei poti sa imi trimiti un mesaj cu id tau.ok? happy

| cosmyN212000 a răspuns (pentru Wintergirl):

Salut am si eu acelasi caiet id: meu:csm_skrillex@yahoo.com si mai vorbim

| Andru000 a răspuns (pentru cosmyN212000):

Da.mi si mie acc.te rog

| RoxiePoxie a răspuns:

Te ajut eu cu tot ce vrei dar plz ajuta-ma si u pe mine

| Andru000 a răspuns (pentru RoxiePoxie):

Da-mi add aici te roog.happy--> bybyyshiatat@yahoo.com