| BluLăvzIu a întrebat:

Hi, My dear! Ce faceti?puppy dog eyesAm vazut la unii ca fac niste semne mai ciudate.Niste semne muzicale, patratele, inimioare, stelute.Cum fac si eu asta? Va rog, fiti expliciti. Fundita. P. S -Scuzati Categoria!

3 răspunsuri:
| Gabrielabmg a răspuns:

Pai apesi Alt si cifrele din dreapta in acelasi timp ♥☺☻♦♣♠•◘○

| BluLăvzIu explică (pentru Gabrielabmg):

Ms mult.Dar de ce cand vreau sa apas o cifra de ex 7 ma scoate si ma baga pe google?

| Gabrielabmg a răspuns (pentru BluLăvzIu):

Nu stiu. daca apesi de cifrele din dreapta nu ar trebui sa se intample asta. la mine nu e asa happy
cu placere happy