| RenesmeeLuv a întrebat:

Hi!kiss Prietenul meu merge la disco fara mine... E ceva in neregula cu asta?
Daca eu nu pot merge, ar trebui sa ma simt ciudata, ca el merge? sau cevalaughing)
[baietii...sa va >vad:. C ziceti? nergetzi fara pr la disco?] >Msbig grin< fundabatting eyelashes

4 răspunsuri:
| Ryuzaki a răspuns:

Nu, nu e nimic in neregula cu asta. Daca ai incredere in el, nu ai de ce sa te agiti.Eu o luam pe fosta peste tot, nu plecam nicaieri fara ea laughing

| victorrdg a răspuns:

Pai in primul rand depinde de persoanele cu care merge... daca merge doar cu baetzi cred ca u te-ai simti prost sa fii singura fata intre ei.
Eu unu prefer sa merg fara prietena in club sau disco, unu la mana ea nu poate merge mereu dar fiind femeie nu poate sa nu fie geloasa, sa sune s vada ce faci sau altele si doi la mana anturajul meu este mai mai... nebun pot spune s mai tot timpu se lasa cu scandal ...deci mai rarutz cu ea big grin

| Blo0ndu a răspuns:

Pai daca baiatu tea invitat si tu nu poti sa mergi e normal sa se duca singurbig grin

| LorySsa a răspuns:

Iubita nu este nimic in neregula cu asta...si in plus e baiat:* stai linistita nici mie nu imi place sa merg prea des la disco... puup ai grija de tine:*love struck