| BiwCupcake a întrebat:

Hi ^^.

Pt fanii Nini. am aflat ca fiica abandonata de celina este cecilia [Sisi]
stie cineva ce episod este unde va aparea, sau ep acela in crea celina o accepta pe sisi si vrea sa plece cu ea? happy nu conteaza daca e spaniolo, un link cevawinking

2 răspunsuri:
| YuukiYou a răspuns:

:O:O:O nu pot sa cred! eram sigura! :O
nu stiu in ce episod este, prefer sa astept sa il vad la tv. dar uite un site pe care gasesti toate episoadele si multe alte seriale
http://www.peteava.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt un fan al serialului Nini! desi am 9 ani ador filmul asta este foarte palpitant! nici eu nu stiu care ep este.Cine imi spune ce nr are ep ii dau fundita!