| anonim_4396 a întrebat:

Hi!
Saptamana aceasta ma duc la ziua verisoarei mele careimplineste varsta de 10 ani happy. Intrebarea este: ce as putea sa ii iau? (fara maimutoaie de plus, papusele sau jucarii.)

Multumesc >:d

5 răspunsuri:
| Veve :X a răspuns:

Pai ar fi frumos sa-i cumperi o brata sau un lantisor din argint
sau un parfum

se va simtii mai ``matura``batting eyelashes

La multi ani verisoarei tale :*

| Veve :X a răspuns:

N`am vrut sa spun ``matura`` :-ss

vroiam sa spun ca s`ar simtii mai mare happy stiu ca astia mici toti vor sa ``creasca mari`` si sa fie precum fratii, surorile, verisorii sau verisoarele lorbatting eyelashes

| DenisaAbdn a răspuns:

O carte. Si o urare frumoasa din suflet pe prima pagina. Si ceva dulce ( ar fi ideal daca ar fi facut chiar de tine, eu nu dau gres niciodata cu prajiturile, indiferent de varsta sarbatoritei). happy

| ramonyca a răspuns:

Sa te simti matura la 10 ani :O nu prea crd.ar trebui sa-i duci ceva dragut, amuzant... poate un lantisor cu iniatiala ei, sau totusi. ceva legat de Hannah Montana [ daca ii place desigur] love struck Si sa-ti traiasca...love struck la multi ani ei:*

| razvangirmacea a răspuns:

Pacat ca nu am putut sa iti raspundem mai repede, puteai gasi cateva jucarii educative si interesante pe http://edukid.ro/