| L0r3na a întrebat:

Hihappy Se apropie 8 Martie si inca nu am hotarat ce le-am putea lua profesoarelor si dirigintei. Daca aveti idei, sau ati mai facut cadouri profilor care i-au surprins in mod placut, va rog sa-mi spuneti si miebig grin Bugetul nostru e cam de 20 Ron pe profbig grin Va multumeeesc love struck Dau FUNDAbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| pinkystyleツ a răspuns:

Pai depinde cati profesori ai.Si care este stilul lor(ce le place, cum se imbraca.etc.)De exemplu diriginta mea are bocanci de militar cu fusta laughing.Pai le poti cumpara o pereche de cercei de plastic nu aur argint sau altelel.Pentru ca cei din plastic costaa mai putin. Daca nu le poti cumpara o brosa gen martisor.Sau o esarfa mai eleganta,Sau o felicitare, Ruj, Fard. Sper ca te-am putut ajuta. Funda?puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

O poza cu voi, un trandafir si o ciocolata, o lumanare parfumata, un lantisor, o bratara, cercei

| Lavy_6719 a răspuns:

O ciocolata,Un buchet de flori, un martisor pus intr-o cutie frumoasa, o brosa,...