| Gabrielabmg a întrebat:

Hi! :*
spuneti-mi si mie va rog o metoda prin care sa slabesc repede,dar sa fie sanatoasa.puppy dog eyes
precizez ca am 16 ani;1,72 m;64 kg; sad
fundita! puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Am uitata sa mai precizez ca trebuie sa ai grija ce mananci. spune-le adio dulciurilor si in special adio paine, si incearca sa consumi cat mai multe fructe si legume.un alt sfat, ca tot a venit caldura:fa alergari pe afara sau in parc

| crysty97 a răspuns:

Sala.
Fara fast food si mai cu mila cu dulciurile si slabesti intr-o luna de nu te mai recunosti tongue

| Elial a răspuns:

Eu...as zice sa te madresti ca esti inalta si nu esti grasa deloc, eu sunt de parere ca arati foarte bine, numai de acum incolo ai grija si incerca sa faci sport si sa nu mananci multe grasimi :*

Răspuns utilizator avertizat