| sweetheart3 a întrebat:

Spuneti-mi o metoda prin care sa slabesc repede, si sa am talie foarte slaba(cum se zice:de viespe) happy

2 răspunsuri:
| shhadow a răspuns:

Umpic de sport cum ar fi: Dansul, calaritul, karatele daca esti mai baietoaica. Pe langa sportul pe care il practici ar trebui sa faci abdomene zilnic. Sa incepi cu putine si sa maresti nr. din zii in zi.

| alexutza071 a răspuns:

Buna! pai in primul rand ar trebui sa faci sport, de preferat alergare, daca ai putea sa alergi in fiecare zi macar cate 10-15 minute ar fi foarte bine, si in timpul acesta ai putea tine si o dieta... dar asta nu inseamna ca trebuie sa te infometezi ci din contra sa mananci dar mai putin de exemplu dimineata poti manca un ou fiert, un iaurt simplu, seara ar fi bine sa nu mai mancanci dupa ora 7 si sa nu mananci fructe pentru ca ele seara se depun asa ca in loc sa slabesti o sa te ingrasi. sper ca ti-am fost de folos.succes!