| Addiinnaa a întrebat:

Heii :*
Eu am culoarea părului șaten închis. M-am vopsit de ceva ori... iar acum am rămas brunetă ( chiar nu înțeleg de ce nu se mai duce odată culoarea! De aproape 5 luni nu m-am mai vopsit si debea dacă se vede la rădăcini. Ar trebui să se vadă mai mult zic eu, având în vedere că am fost și decolorată.). Am avut câteva probleme cu el, în sensul că îmi cădea, era ars, dar am rezolvat. Pot spune acum, că îmi place cum arată. În fine, vreau ceva nou. M-am gândit să îmi fac vârfurile roșii sau un fel de roz, nu știu cum să explic. E un roz spre blond. Am întrebat pe cineva care are și mi-a spus că le-a făcut cu noanțator dar sunt sigură că dacă fac și eu asta va trebui întâi să îmi decolorez vârfurile. Sincer... Nu știu ce să fac. Am auzit că se duce după câteva spălări și se ia pe haine. Așa este? Și încă ceva, dacă mă voi decolora, ar afecta așa mult, având în vedere că e doar la vârfuri?
Mulțumesc :* ( Scuzați pentru greșeli, dacă există )

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Ai ramas asa pentru ca ai multe straturi de vopsea in par si negrul e cel mai pacatos.Decoloreaza-te daca vrei sa-ti faci varfurile roz si daca ti se par prea distruse poti sa le tai, macar incearca.Dar de negrul ala nu scapi usor daca vrei sa-l lasi sa se duca singur...

3 răspunsuri:
| Azre a răspuns:

Mai bine lași să se ducă singură vopseaua decât să decolorezi, vei strică părul de tot.

| Addiinnaa explică (pentru Azre):

Sincer, așa am vrut să fac dar... Se vede oribil dacă o las așa, plus că dacă se decolorează în ritmul ăsta... Clar.

| Azre a răspuns (pentru Addiinnaa):

Nu știu așa ar fi cel mai bine pentru tine... mai târziu poți să regreși decizia luată cu decolorarea...