| Rigbby a întrebat:

Salut, am o problema, trebuie sa instalez scaner Samsung scx 4300, din greseala i-am sters driverele (nu le mai am) si am descarcat altele dar nu stiu daca sunt bune, am lasat totul cum era. Ma puteti ajuta so instalez cat mai repede

10 răspunsuri:
| Rigbby explică (pentru gelu1970):

Mersi, am updatat putin intrebarea, poate poti sa ma ajuti

| K0sti a răspuns (pentru Rigbby):

Ai driverele la producator! Go Planet!

| Rigbby explică (pentru K0sti):

Si dupa ce fac, poate nu te superi sa-mi spui pas cu pas, nu-s prea bun cu chestiile astea

| K0sti a răspuns (pentru Rigbby):

I-auzi una, pune mana si invata! Dupa ce le descarci le instalezi, logic, ce ai putea sa faci? Gresesti, o iei de la cap, citesti, studiezi, exista informatie garla pe net! Numai asa inveti! Toti il luati pe nu stiu in brate! Fa in asa fel incat sa stii!

| Rigbby explică (pentru K0sti):

Serios frate trebuie sa ma ajutu daca stii, treaba e ca nu e a mea, e a tatalui unui prieten iar ei nu stiu ca am sters driverele si nu stiu ce tebuie sa fac

| K0sti a răspuns (pentru Rigbby):

Pai iti spusai mai sus ce ai de facut!

| gelu1970 a răspuns (pentru Rigbby):

Daca esti acum, te ajut. instaleaza teamviewer si iti instalez driverele necesare. mai mult de atat...nu stiu cum te-as putea ajuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o multifunctionala identica cu a ta.
Din pacate nu este fiabila, dupa 4 ani de utilizare nu mai tipareste corespunzator.
Dupa 2 ani a trebuit sa-i schimb pamblica la scanner.

Manual utilizare

http://org.downloadcenter.samsung.com/......sFile.aspx

Driver Scan

http://org.downloadcenter.samsung.com/......sFile.aspx

Driver Print

http://org.downloadcenter.samsung.com/......sFile.aspx

| Rigbby explică (pentru anonim_4396):

Imi trebuie doar scanare, l-am instalat dar imi apare ca "nu sa gasit software-ul sau scanerul nu e conectat, ce trebuie sa fac?