| BiBiii_2986 a întrebat:

Hi kiss TPU
Am un Iubit Suntem de 4 luni impreuna
Si eu cand vorbesc cu el pe mess imi zice ca nu poate vorbi sa il las in pace!
si cand ne intalnim imi zice ca ma iubeste si ma ia in brate ma saruta.etc
specific ca eu stau, mai departe de el si nu ne intalnim numai vineri, sambata, duminica!
Si are o colega la scoala este in clasa cu elsi spunea sa o lase ca are prietena si iubitul meu a zis ca nu ii pasa sad
Intr-o zi au fost acasa la o colega de clasa de a lor Si iubitul meu se dadea la colega lui si eu sunt prietena cu ea si imi zice tot si mi-a spus ca atunci cand a fost la colega lui o prindea de fund si o lu-a in brate
si eu cand il intreb ce face zice ca nu poate vorbi dar vorbeste ca colega lui [ei au fost impreuna acum 1 an]
Deci ajutati-ma va rog!
Sunt disperata nu mai stiu ce sa fac straight face
Ori sunt eu prea geloasa?raised eyebrows

2 răspunsuri:
| Krpsuu a răspuns:

Eu iti spun sa nu disperi.Acest baiat pur si simplu nu te merita.Stiu ca tii la el, dar crede-ma ca nu te merita.Si eu am patit exact acelasi lucru,si eu la fel ca tine am crezut eu ca sunt prea insistenta si i-am dat libertate.Dar libertatea asta l-a dus la alta fata.Cel mai bine este sa vorbesti cu el,sa ii spui ca nu se mai poate asa,in conditiile acestea. Daca o sa se scuze si altceva, mai dai o sansa, 1 singura, sa vezi daca se schimba. Daca nu iti zice nimic, cea mai buna cale este sa o terminati definitiv. happy

| AlynaMarya_6491 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa te desparti de el