| alissiaalexa a întrebat:

Hi! TPU. As vrea si eu niste fraze de misto sa-i inchid gura celui cu care ma cert.Multumesc mult! Funditssa

Răspuns Câştigător
| Genessis a răspuns:

Tine'ti gura ca deja miroase...
Ti-e cald cu dintii-n gura?
Fa pasi...
Ciocul mic si joc de glezne
Stii ceva, poti sa vorbesti intr-o punga ca te aud mai tarziu.
Fa o față te prost, mersi!
Cam atatea stiu.Dar cel mai bine este sa lasi tu de la tine, sa nu te cobori la nivelul tuturor fraierilor.Si mie mi se intampla de multe ori, dar ii las in pace.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| VelvetLight a răspuns:

Scopul si durata conversatiei?, ai terminat?, nu mai vorbi asa tare ca te aud pestii si se sperie, te'ai constipat si te scremi sau imi spuneai ceva? cam asa ceva. mai multe nu prea stiu... big grin fundita? happy