| pufarina a întrebat:

Hi TPU! Ce parere aveti de telefonul LG GS290 http://www.mobilegazette.com/......fresh.jpg. e bun? ati avut?

6 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Da, este un telefon foarte bun, dar sa ai grija cum umbli cu el, sa nu il scapi pe jos, sa nu il zgarii etc.ca se strica foarte repede mai ales telefoanele LG...si sunt si greu de reparat.Bafta! :*

| Pepper9 a răspuns:

Eu il am de vreo 2 luni.Bateria imi tine cam 4 zile...Sunetul e bun, acum depinde si ce soft iei(de la Orange, Vodafone, Cosmote). Per total imi place big grin

| Merilynne a răspuns:

E mff :X
Seamana putin cu corbywinking.
Am auzit ca e bun.

| eDDy a răspuns:

Salut,

Te sfatuiesc sa nu iti iei telefonul acesta are un prieten si e foarte sensibil si de 379 RON cat costa el iti iei un Nokia mult mai bun si LG-urile nu tin mult incarcat. Deci nu til cumpara, parerea mea, e si urat happy

Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se bloca touch-ul si mi-am luat un LG t310 chiar azi si pana acum sunt destul de multumita de el

| cristinutzadragutza a răspuns:

Buna pufarina e foarte bun LG gs 290 il am de 3 ani si e foarte bun seamna cu LG kp500 da e mult mai frumos merita luat funda te rog