| lollipop29 a întrebat:

Hi TPUbig grin... ce mai faceti? mi-am facut un fel de jurnal in care scriu si desenez lucruri[lipsa de ocupatielaughing]...imi puteti spune ce as mai putea scrii? cele mai bune idei primesc funda:X

Răspuns Câştigător
| Fαntαsy a răspuns:

Poti sa scrii idei despre un film o carte si apoi sa desenezi din personaje. sa-ti scrii parerile, sa povestesti episoade din seriale. sa-ti spui parerea despre vampiri, nimfe. sa-ti faci o lista de dorinte pe care a-i vrea sa o indeplinesti in viata (referindu-te cat mai exact. eu m-am intins pe 2 coli big grin )

sa faci o lista gen : "Daca as avea/ daca as fi/ daca as putea." ce ai face XD

sunt atatea si atatea idei pe care le poti scrie intr-un jurnal. Personalizeaza-l!winking

4 răspunsuri:
| lollipop29 explică:

Scrie*...scuzati-mabig grin

| Zmeura_5657 a răspuns:

Cred ca e impotriva regulilor sa postezi de doua ori aceeasi intrebare.Sau ar trebui sa fie.

| Șușșș a răspuns:

Ai putea sa faci benzi desenate thumbs up xD
Sau sa scrii despre.aaa...ce`ti place tie big grin thinking
Bafta.happy

| Dianna_9215 a răspuns:

Hei,pai da ai putea sa scrii multe lucruri interesante cum ar fi fiecare zi pe care ti-o petreci ...gen : ii spui unui prieten tot ce ai facut in ziua respectiva.Dar ai grija, nu stiu cati ani ai, dar e foarte nasol cand il gasesc parintii happy Funda?puppy dog eyes