| Cocki a întrebat:

Buna TPU :X de putin timp mi-am facut un jurnal. Am scris si am desenat in el. Acum nu mai am idei ce sa desenez si ce sa scriu. Cel mai bun raspuns funda. love struck

Răspuns Câştigător
| LarissaMouse a răspuns:

BUna.pai ai putea sa scrii despre ce ti se intampla, sau ai putea sa faci o poveste in care personajele sa fie din lumea reala.de exemplu prietenul/prietena ta cel/cea mai bun/a sa reprezinte si in poveste un personaj bun. ceva de genul.succes.

2 răspunsuri:
| yhsay a răspuns:

Scrie/deseneaza ce simti sau ce visezi... Plimba-te prin parc - cel putin asta ma ajuta pe mine cand n-am idei happy

| Ch0c0_7830 a răspuns:

Poi eu mi-am rezervat jumatate de jurnal pentru "Memories" acolo am scris toate amintirile placute inainte sa incep sa imi fac un jurnal,primul sarut,primul baiat,primii fluturasi, fiorii clasei 1, prieteni de la gradinita, experiente groaznice big grin x_X funda? puppy dog eyes