| anonim_4396 a întrebat:

Hi TPU! Daca poate sa ma ajute cineva, am o problema cu moviemakeru, ma bate laughing. Incerc sa adaug o melodiela clip si imi da ceva de genu "... could not be imported.The selected file is not valid or is corrupted". Ideea e ca am mai lucrat cu el si inainte imi mergeau melodiile. Vreo idee ceva? Multumesc mult happy

2 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Posibil sa nu fie in format. mp3 ci. mp4 sau altceva pe care movie maker'ul parca nu il recunoaste. sau pur si simplu are ceva melodia ce muvie maker'ului nu-i place. daca e. mp3, incearca sa o dai iar jos si incearca din nou.
p. s. daca te bate, riposteaza happy
bafta

| DAC a răspuns:

Pai nu e vorba numai de o singura melodie.
La nici una nu merge sad
Ma gandeam sa nu fie din cauza ca e format BSplayer.