| thereisallama a întrebat:

Hi TPU! De cateva zile, nene astia de la meteo tot anunta ca vom avea o iarna grea. Brr! Voua vi se pare fain?

Răspuns Câştigător
| gaby5995 a răspuns:

Daaalove struck. Mi-ar placea sa avem o iarna ca in povesti:X:X.

2 răspunsuri:
| Wehes a răspuns:

Nuuu. Nu imi place frigul. Imi place Iarna doar pentru Craciun ( colindat ) si Revelion big grin. Mai bine vara ( la strand ).

| Lariiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

NU! nu, nu si nu! nu imi place iarna! de ce? pentru ca e frig! deci daca ar fi sa fie zapada, daaaa, sa fie din plin dar fara acest prog pe care eu nu il suport. adica nu numai eu, cred ca multe persoane. vara este anotimpul care imi place cel mai mult pentru ca atunci este distractia cea mare. atunci e frumos, nu iarna cand e ger afara de crapa pietrele trebuie' sa iti iei cojoacele pe tine laughing e frumos anotimpul pentru cei romantici dar eu nu sunt din categoria lor, eu sunt mai nebuna. deci, nu mi se pare sub nici o forma ca iarna fiind ''fain''