| raul1037 a întrebat:

Hi TPU, funda! Care imi zice si mie un magazin de chitari din timisoara sau online, cu chitari ieftine si livrare in toata tara? Si un site de unde pot invata primii pasi?

Răspuns Câştigător
| mariamarybu a răspuns:

Eu mi-am cumparat chitara de la muzicaia parca este pe undeva prin piata maria... acolo sunt doua magazine de muzica! daca vrei sa inveti sa canti la chitara sau cum ziceai tu doar primii pasi, iti recomand un profesor si nu o simpla lectie pe internet despre care te asigur ca nu vei intelege prea multe. eu sunt la colegiul de arta "ion vidu" din timisoara si cunosc profesorii de-acolo. te pot ajuta daca doresti. oricum, Bafta!

| raul1037 explică (pentru mariamarybu):

Ms,oricum nu sunt din timisoara, sunt din resita, si de invatat ma invata profa' mea de muzicahappy

| mariamarybu a răspuns (pentru raul1037):

Atunci de ce cauti un site care sa te invete primii pasi?