| ioanalexandru a întrebat:

Hi TPU!
imi puteti spune un site cu parfumuri barbatesti?
precizez! nu vreau apa de tualeta.
vreau Eau De Parfum.
chiar daca e mai scump.please!
funda, vot
multumesc!

Răspuns Câştigător
| Malphas a răspuns:

Blue, Black Suede Touch, Black Suede Touch Leather, Vibe, U by Ungaro pentru El, Patrick Dempsey, Full Speed, Dolce Gabbana Light Blue, Calvin Klein Euphoria Men, şi ar mai fi câteva.
Sunt toate destul de ieftine, între 50 de lei, şi 100, însă sunt de calitate. Îmi plac, în special, Calvin Klein Euphoria, pe care i l-am făcut cadou unui fost prieten (şi stăteam numai la el în braţe, să miros parfumul), şi Black Suede Touch Leather, parfumul pe care îl poartă tata (e tânăr, nu-i problemă laughing). Baftă!

1 răspuns: