| Maya_8602 a întrebat:

Hi TPU...joi eu eram pe hol cu niste colege, iar un coleg de clasa (fostul meu prieten) ma tot necajea si l-am alergat cand am coborat. unul dintre prietenii lui mi-a zis asa :
Auzi fata.iti place de el?
Si eu i-am zis nu.am plecat spre clasa si el striga :,, el te placee"
Eu nu stiu daca sa il cred iar pe el nu prea am curaj. sa il intreb
Fostul se cam porta ciudat in ultima vreme si mi-ar da motive sa cred straight face
Voi ce credeti? Funda si voturi. FARA raspunsuri jignitoare

5 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

Funda? big grin

| albastrualb77 a răspuns:

Pai de ce nu il intrebi direct pe el, mai ales daca ti-ar si da motive sa crezi asta, poate vei ramane placut surprinsa de raspunsul lui...

| ChristtineA a răspuns:

Intreaba.l pe el happy
Dar daca nu ai curaj intreaba cel mai bun prieten al lui tongue
Fundalove struck?!

| Maryna_1397 a răspuns:

Pai...incearca sa vorbesti cu FOSTUL tau prieten si intreaba-l daca e adevarat ce zicea baiatul acela.Iar daca e asa cum ai zis thu...para sa fie adevarat.Incearca! O sa mearga! Bafta!
Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu eu cred ca desi tie frica trebuie sa vb cu el pentru ca tipul ala putea sa zica ce vroia. Eu sincer as ignora nu cred tot ce mi se zice...