| RândunelPisică a întrebat:

Se aproprie 1 martie si eu vreau să îi dau unei fete un trandafir roşu. Si îi face sora mea un mărţişor din quilling (ca admirator secret). Si nu ştiu, mi se pare cam simplu. Şi o scrisoare ar fi prea exagerat. Deci intrebarea mea este: ce aş putea să îi mai dau sau să îi fac? P.S.: cum am mai zis, vreau să fie de la un admirator secret.)

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu este simplu deloc, e chiar frumos si o scrisoare chiar ca e exagerat dar un mic biletel ar fi perfect

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

E foarte bine, numai sa faci asta, sa nu te razgandesti, da?
bafta!

| annyalexa a răspuns:

Cred ca e de ajuns pentru moment. poti doar sa ii pun un biletel langa trandafir in care sa-i urezi o primavara frumoasa. Romantiiiism maxim big grin

| h3r a răspuns:

Prea mult, un mărțișor e suficient!
Te sfătuiesc să renunți la secrete, oferă-l "tu" personal!
Îi va plăcea.

| Zuzazozo a răspuns:

Poti sa-i mai cumperi o bratara sau un lantisor.Bafta...dar nu inteleg de ce vrei sa fi un admirator secret.

| lolylolypops a răspuns:

Lasa doar trandafirul, martisorul dar pune si o felicitare totusi, nu scrisoare, felicitare!

| Alphabeat a răspuns:

E foarte tare, ii mai pui un biletel in care ii scrii ce vrei tu happy

| Shane a răspuns:

Ai avea cateva optiuni :
1) Sa ii dai trandafirul si martisorul pus intr-o punguta frumos, personal.
2) Sa i le lasi pe banca si in punguta de cadou sa ii pui un bilet pe care sa scrie,, O primavara frumoasa '' sau,, O primavara frumoasa in rosu si alb si dragoste sincera! '' si jos sa scrii initiala numelui tau ( sau sa nu scrii nimic) sau scrii pur si simplu de la un admirator secret happy
Sau sa scrii tot ce am zis mai sus, pe o inima din hartie.

| Auroree a răspuns:

Trandafir + Ciocolata + Invitatie la suc = reteta succesului laughing

| TellaPro a răspuns:

In lumea aceasta, daca n-ai incredere in tine n-ai nimic. Daca vrei poti sa scrii pe un biletel numele tau si sa trimiti floarea tot cu biletul

| PufyRea a răspuns:

Nu e deloc simplu. E foarte fain. Pana la urma gestul contezez.
P.S.: Fetelor le plac trandafiriiwinking