| flavy7 a întrebat:

Buna vreau sa stiu daca a avut cineva un admirator secret in special pentru fete.

Răspuns Câştigător
| ambicio a răspuns:

Probabil vecina ta știe cine e admiratorul secret. Oricum frumoase gesturi, la un moment dat ii vei cunoaște și identitatea, ai răbdare; e frumos ritual acesta.

2 răspunsuri:
| ambicio a răspuns:

Da, am avut dar până la urmă am aflat identitatea secretă.

| flavy7 explică (pentru ambicio):

Am primit un trandafir rosu pe pervaz si de 8 martie o garoafa rosie tot pervaz si de pasti eu zic ca trebuie sa apara o vecina a spus ca cineva ma simpatiseaza

| ambicio a răspuns (pentru flavy7):

Probabil vecina ta știe cine e admiratorul secret. Oricum frumoase gesturi, la un moment dat ii vei cunoaște și identitatea, ai răbdare; e frumos ritual acesta.