| xxCocainexx a întrebat:

Hi TPU stie cineva cand se fac festivitaile de deschiere a noului an scolar la Colegiul Spiru Haret Ploiesti ( http://www.spiruh.ro/ )

2 răspunsuri:
| Gabiitsa a răspuns:

Buna happy. Draga mea, eu am vazut pe net ca festivitatile se fac sambata, cauta si tu pe net sa vezi, cu toate ca pare ciudat ca pe data de 15 care cade sambata sa se faca festivitati. Suna si tu la secretara scolii` si intreaba sau du-te pana la scoala / liceu si intreaba happy. Eu nu sunt la Colegiul Spiru Haret. dar pe net scrie ca pe data de 15 se fac festivitati` :*

| xxCocainexx explică (pentru Gabiitsa):

Am sunat eu la skl si au zis ca se fac luni la 8:*