| Xfantasy a întrebat:

Hi TPU! Stiu ca a mai fost pusa intrebarea aceasta dar vreau mai multe raspunsuri pentru ca nu sunt foarte lamurita. Credeti ca oamenii au inceput sa foloseasca defectele ca si calitati...adica...odata veni o prietena la mine si spuse: Fata, eu am parul pe mana mai mare ca tine!
Asta e o calitate? Parea sa-i placa foarte mult ca are parul mai mare.

2 răspunsuri:
| WeLoveIceCream a răspuns:

Da, am sesizat si eu asta la unii oameni, destul de multi chiar.laughing.ce draq, frate, acum daca inveti mai prost ca mine la scoala trebuie sa te dai mare in toata scoala?laughing(asta am patit eu cu o colega). sau daca ai mai multa celulita pe cur asta inseamna ca trebuie sa zici tuturor baietilor p care ii cunosti: a, vai, am mai multa celulita pe cur decat deea.laughing>. lumea e ciudatalaughing.si nu, nu e o calitate, dar nu mai au cu ce sa se dea mari si asa ca inventeaza tot felul de tampeniilaughing...

| byka1986 a răspuns:

Nu, e doar prostie din partea ei. Parul pe maini, mai ales la o fata, nu e o calitate(niciodata)