| Eduard_AlexTzu_1991 a întrebat:

Hi,TPU! Toti collegii de la scoala rad de mine pentru ca sunt pre slab,sunt prea urat, dar eu nu cred ca e adevarat... Puteti sa-mi dati niste sfaturi despre cum sa ma comport mai bine? Please...

2 răspunsuri:
| Pandacorn696 a răspuns:

Nu le da importanta... spune`le ca nu conteaza cum arati, conteaza sufletul... mergi la sala ..mananca mai bine happy oricum aspectul nu conteaza asa de mult dar daca tu vrei sa arati mai bine

| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns:

Nu conteaza parerea celorlalti despre tine. Conteaza cum te vezi tu! Daca ei tot o sa continue ai putea sa le spui : ''Esntele tari se tin in fticlute mici''
Trebuie sa fi indiferent la ce spun ei pentru ca indiferenta doare cel mai tare!
Bafta! :*