| SunshineLove a întrebat:

Hi TPU! :X sper ca ma puteti ajuta (PRMIT K DAU FUNDA) am nevoie de o tema pentru un text -(un colt din natura), apoi trebuie sa descompun tema in 4 elemente componente... mai apoi sa prezint fiecare element in parte(culoare, forma, miros, aroma, sunet, etc). si sa realizez o descriere de tip tablou de o pag X _ X credeti ca ma puteti ajuta? macar numai cu tema (si eventual cu cateva idei/sugestii). ca cu restul.ma descurc cat de cat

thx cu fundita :*:*

6 răspunsuri:
| SunshineLove explică:

Trec in a 7 a big grin :*

p.s mcy ca vrei sa ma ajuti happy

| SunshineLove explică:

Da e din caietul de vacanta cryingaprp... daca mai vede cineva intrebarea aceasta, voi ce ati scris la Drept impartitorul timpului, cum credeti voi ca este...sau ceva de genu e cerinta happy thx :*

| RaLuaCH a răspuns (pentru SunshineLove):

Si eu am cerinta aia ...si acum am intrat sa vad ce ati scris pe TPU despr el laughing) n.am nici o idee straight face

| BeYourserlf a răspuns:

Asta e dintr-un caiet de vacanta nu? Si eu il am si nici eu nu stiu la ex asta! crying pls help :*

| doareu914 a răspuns:

Ce clasa esti? te intreb ca sa stiu pentru ce nivel te ajut sa faci lucrarea.

| Teoxdor a răspuns:

E un om batran cu barba deasa si plete dar nu este mos craciun, este un om, mare inalt cu ochi albastri care traieste in castelul timpului cu cele 4 fice ale lui Vara, Primavara, Toamna si Iarna, iar de acolo de pe tronul lui conntrola timpul... sper ca te-am ajutat. Funda?