| alexaale a întrebat:

Hi. Vreau sa imi iau si eu placa de par BOSCH PHS2000.http://www.altex.ro/catalog/index.jsp?categoryId=1355&it emId=2936#.
Vreau sa imi indrept parul dar sa il si ondulez.
Intrebarea mea este daca onduleaza, daca aveti si voi si sunteti multumite de ea.
Funda!

1 răspuns:
| pandaX3 a răspuns:

Nu stiu daca placa BOSCH face( sau nu face) ceva. Stiu insa sigur ca nu onduleaza. happy dar iti dau o alternativa :
Remington sleek& curlwinking ( eu am asa ceva s sunt foarte multumita, onduleaza si indreapta), plus ca vine si cu dvd cu diverse"tehnici"de coafat/ondulat/indreptat parul

winking