| TraficantaaDePessos a întrebat:

Hi; x Am o intrebare...Cum imi schimb numele la facebook? Scz categoria da` e cea mai cautata;* Cel mai bun raspuns primeste funsitsaalove struck Numa` binee! Multsu` anticipat; x

Răspuns Câştigător
| Ballet a răspuns:

Heii` :]
Uite pasii`:
1. Dai click pe Account [ Sau contul meu, depinde cum e la tine big grin]
2. Account Settings [ Setarile contului ]
3. Setari - Nume de utilizator - Schimba [ Daca vrei sa-ti schimbi numele real, faci la fel ]
4. Completezi tot acolo si dai Schimba numele thinking Sau in engleza, depinde xD

Scuze, nu dau explicatii bune -,- Dar sper ca te-am ajutat big grin

2 răspunsuri:
| soraGrime a răspuns:

Te duci la Contul Meu,apoi la Setarile Contului,iti vor aparea mai multe randuri cu mai multe chestii...dai click pe Nume, iar de acolo e usor, scrii ce nume vrei tu.
Funda?=3

www.real-music-zone.blogspot.com

| Đιαnα a răspuns:

Intrii pe Facebook -> sus la Contul Meu -> Setarile contului.