| loreloveyou a întrebat:

Hii TPU! Cum sa va zic! Acum katva timp la disco am cunoscut un baiat al prietenilor mei, venea mereu la mine dansam cu el etc.prietena mea mi-a zis "baiatu ala te place" dar mie nu imi place imi placea de alt tip, am vorbit pe mess el imi trimitea mereu "cf baii" si "buzzurii" imi trimitea poze cu el si radea de el imi trimitea melodi de dragoste etc vorbea fr cu mine si din astea siii cam aproape in fiecare seara vine la mine cu un pr de aluii vine la geamu meu pune melodi de dragoste se uita numai la mine ...si cand ma uit la elll parca are miere in ochiiiii atat ii de dwlce! ma place? eu una am inceput sa il plac mult de tot.sad

Răspuns Câştigător
| inimadeciocolata a răspuns:

Deci daca la inceput nu il placeai si acum da ce mai astepti? cum ar fi ca el vrea sa te atraga ca sa fi cu el, dar el o sa renunte intr-o zi daca vede ca nu il bagi inseama.Trebuie sa-l intrebi daca te place si daca el o sa spuna "da" tu o sa-i impartasesti sentimentele, dar daca zice "nu", ca probabil e rusinos, ii spui ca un baiat care face toate astea pentru o fata nu are cum sa nu o placa.Mult succes. Sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| loreloveyou explică:

Lam intrebat si o zis ca "da ii plac" si ca sun "frumoasa"dar el nu imi zice daca vreau sa fiu prietena lui.sad si nu e rushinos dn cate stiu eu.si cand a venit intr-o zi la mine seara pe la 20:.am iesit fara se uita la mine vorbea cu mine iar a 2 zii mi-a scris "scularea baii am zis" pe mess (la status avea scris dorm am zis) si can m-am trezit si am vazut am vorbit cu el! Iar de atuncia il simt altfel ca si cum vrea ma tachineze sa ma ia unpic la misto! Si am zis in gandu meu sa il las daca ma iubeste vine el la mine si asa am facut daca nu mi-a tr pe mess nu i-am tr nimic eu.si ak in seara asta mi-a tr "ce faci" si am vb cu el putin! mi-a tr inca 2 melodii de dragoste si dupaceea nu am mai vb...si o iesit dp mess!sad