| anonim_4396 a întrebat:

Hmm. am o intrebare destul de ciudata!
Eu, sunt genul de fata caruia nu ii place roz :-&, ascult black metal, ma imbrac mai mult in negru... insa parintii si familia mea ma considera o ciudata straight face.
Am incercat sa le explic ca este viata mea, ca nu mi-o pot conduce straight face, dar ei continua sa ma faca ciudatastraight face.
Sincer am inceput sa ma satur de familia asta care se imbraca numai in roz si se uita la desene animate, si asculta numai muzica tampita straight face.
Voi ce parere aveti oare sunt eu nebuna? Sau parintii mei nu ma inteleg. straight face Spuneti parerile voastre happy. funda celei mai bune pareri happy

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Eu nu vad nicio problema. Daca asa este felul tau de a fi, ei trebuie sa-l accepte deoarece sunt familia ta. Ar trebuii sa nu le iei in seama criticiile, si tu sa tii capul sus indiferent de ce cred altii. Sincer, mie imi pari o fata foarte draguta si calma, pana la urma conteaza caracterul si nu hainele sau genuul de muzica pe care-l asculti, sa stii!
O zi buna si sper ca ti-am fost de folos! ^^

1 răspuns:
| MetalHead04 a răspuns:

Si eu is la fel, crezi ca imi pasa de criticile pe care mi le fac parintii sau cei din jur? Capu' sus.