| KimY a întrebat:

Hmm! Screti-mi un scurt text in care sa va exprimatii ideile si sentimentele fata de tara voastra natala(Romania)! Cel mai original raspuns are

Răspuns Câştigător
| Romancutza a răspuns:

Oricate probleme si necazuri are Romania, sunt mandra ca m-am nascut in ea, sunt foarte putini oameni care vor sa traiasca aici, dar macar unii dintre noi avem demninate, indiferent de cum va fi Romania nu ma voi simti nicaieri mai bine.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mie dor de ea si am vazut ca s-a schimbat multe pe acolo atat la transportul feroviar cat la centrele comerciale si lumea...Nu imi place sa vin in vizita dar o sa revin definitiv odata si odata

Elianna
| Elianna a răspuns:

Fara teme! Fa-ti-le singura, ca nu noi luam notele!

| Vizitiul a răspuns:

Mi-e jena ca traiesc in Romania. Sunt mandru ca sunt roman.

| KimY explică:

Da e o tema la care trebuie sa lucrez dar nu am nici cea mai vaga idee! straight face
Va rog! puppy dog eyes

| babygyrl a răspuns:

Pai poti scrie, stiu ca e tema la romana. Poti scrie despre ce are tara noastra, ce bogatii, ce lucruri care merita vizitate.Despre oameni, despre ocupatiile lor. Poti sa scrii despre ce te leaga de tara asta, ac te-ai nascut si ai crescut in ea, ca aici au trait stramosii tai.Scrie ca daca ai traii in alta tara, ti-ar fi dor de ce este aici, de familie. Poti scrie si ce te deranjeaza, minciuna, hotia, si cred ca ar merge sa spui si ce ar trebui faca sa nu mai fie asa, sa fie o tara ``perfecta``. Sper ca te-am ajutat. fundita?

| raresica a răspuns:

laughing nici nu mi-am dar seama ca e tema ta la romana!

| sweet_3921 a răspuns:

Cu siguranta asta e o tema la care nu ai ideei despre ce sa scrii!laughinglaughing Asa-i?batting eyelashesbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Proasta