| Ghost99 a întrebat:

Care este tara voastra preferata? (dupa Romania)Funda

27 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
După România, niciuna!
Pa, pa.

| Artemisia a răspuns:

Anglia.

| Cosminovici18 a răspuns:

Statele Unite Ale Americii!

| WR104 a răspuns:

Moldova

| DnBSniperZs a răspuns:

Serbia, am rude la Belgrade. \m/

| ReadAllAboutMe a răspuns:

Frantabig grin

| dienuta1990 a răspuns:

Italia este tara mea preferata

| mihaelabr a răspuns:

Coreea de Sud happy sper din tot sufletul ca voi ajunge acolo intr-o buna zi.M-am indragostit iremediabil de ea si de oamenii de acolo.
Desigur ca mai sunt si alte tari pe care le indragesc ( Japonia, Anglia, Germania,Rusia, tarile nordice gen Norvegia, Suedia, Estonia, Danemarca ) dar sincer nimic nu poate intrece pasiunea mea pentru coreeni happy

| Elvina a răspuns:

Cum sa-ti placa Romania? Tara asta nu are ce sa-ti ofere> midanezi, drumuri cu gropi, scoli care se darama, fabrici in ruina. Eu prefer Medugorje. Un loc de pelerinaj in Bosnia. E frumos acolo. Bafta!

| FoReVeRyOuNgBiTcH a răspuns (pentru Elvina):

Foarte adevarata chestia cu Romania. Nu cred ca exista ceva care sa iti ofere Romania (ceva bun) si sa nu iti ofere alte tari. oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Irlanda, Scotia \m/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ungaria laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mexic,deoarece mexicanii sunt foarte harnici, au foarte multe traditii si culturi, iar limba lor este foarte frumoasa.

| DWDT a răspuns:

Marea Britanie

| Elena97M a răspuns:

America. ce vise day dreaming

| FoReVeRyOuNgBiTcH a răspuns:

Maltalove struck Nu e chiar o tara, dar este o insula mica. E mai la sud de Italia. E foarte fain acololove struck Ei au luat cate ceva de la fiecare popor de care au fost cuceriti in trecut si a iesit o combinatie interesanta. Vorbesc engleza, italiana si malti (limba lor, care este o combinatie intre turca, engleza, italiana si nu mai stiu celaughing) Ei traiesc numai din turism. Oamenii sunt foarte amabili, preturile destul de mari, desi la salarile lor e o nimica' toata. E un loc extraordinar!love struck

| xCottonCandy a răspuns:

Coreea de sud.*))

| Catharsis a răspuns:

E declar oficial că m-am îndrăgostit de Japonia. E un tot: tradiţie, civilizaţie, conduită, religie (perspectiva destul de originală asupra vieţii), sport, artă, obiective turistice incredibile, educaţie, rafinament, putere, o limbă foarte specială etc. E orice. Probabil nu e aşa, fără sens, unica împărăţie din lume.

| ellyd a răspuns:

Austria

Răspuns utilizator avertizat
| Radu_7899 a răspuns:

Spania(Barcelona, e foarte fain la mare mediterana, cea mai faina mare, are legatura cu oceanul...)
As mai vrea sa merg in Portugalia, la Atlantic:X

| BiibiiBaaa a răspuns:

Spania

| sarah4589 a răspuns:

Suedia

| anateoPwP a răspuns:

Germania pentru ca acolo sta matusa mea si am auzit o gramada de lucruri interesante

| creata13 a răspuns:

Coreeabig grin

| oanaony a răspuns:

Pai California {am fostbig grin nu poti vedea ceva mai frumos}
P.S. Urasc Romania!

| marcela12 a răspuns:

Italia