| CoryCorina a întrebat:

Holla!tongue Cine are cont cu mai multe pe el pe Freerealms, Stardoll, sau clubpenguin? Trimiteti aici AM si dupa prin mesaj privat parola si contul nu schimb parola si sunt bucuroasa sa impart fara sa fac stricaciuni!

3 răspunsuri:
| JohannaStone a răspuns:

Eu am Free Realms si Club Penguin, dar cred ca le sti. dar poate mai intram si noi in weekendul asta, n-am intrat toata vara... ce s-a intamplat cu ritualul nostru, fato?winking laughing tongue lol

| CoryCorina explică (pentru JohannaStone):

Imi e dor de ellaughing :X

| IForgotMyNameAgain a răspuns:

Eu am cont pe Stardollhappy... Daca vrei iti dau parola.