| Uitdetine5 a întrebat:

Hristos a inviat!
Am asa o problema, ma socot inalta, am 14 ani si fetele ma socot inalta, suntem 5 fete in clasa si dupa inaltime iese ca sunt a 4 a.Am 1.58
Mama are pana la 1.56, tata are 1.70, la mine in familie nimeni nu e mai inalt de 1.70.
Eu pot sa fiu mai inalta ori nu?

Răspuns Câştigător
| AnoNymOuSS11 a răspuns:

Tine de corpul tau, din pacate fetele de obicei nu se inalta pana la 20 si ceva de ani precum baietii, dar nimic nu este exclus, poti sa mai iei cativa cm in anii ce urmeaza, dar nu cred ca ai cum sa ai mai mult de 1.65

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

O sa ajungi pe la 1, 60/ 1, 60 si ceva. Deci nu. Nu esti inalta. Ai/o sa ai o inaltime medie.