| Bellutza02 a întrebat:

Am 15 ani și 1.60(in fine, vreo 1.58, dar shh) inaltime,sunt scundă, știu.E ciudat pentru mine, pentru că mereu am fost înaltă,până acum vreun an sau doi, de când nu am mai crescut.Parintii mei sunt relativ înalți, tatăl meu are 1.73 și mama 1.70, iar fratele meu e chiar puțin mai înalt decât tatăl nostru, eu sunt fata, dar totuși..parcă sunt o anomalie a naturii in ceea ce privește inaltimea.Matusile din partea tatălui meu sunt mici de înălțime (1.50),iar din partea mamei mele sunt înalte (1.73~).De crescut nu cred că se va mai întâmpla,dar totuși,de ce sunt așa mica?
Țin să menționez că semăn mai mult cu mama mea decât cu tatăl meu, in afara de înălțime evident. vreo idee?

Răspuns Câştigător
| AnoNiM15273 a răspuns:

E normal, fiecare corp se dezvolta in corpul lui, exista cateva mod
uri de a putea sa devii putin mai inalta, cauta pe google sau Youtube, sunt exercitii pe care trebuie sa le faci zilnic, si te vei mai inalta cu cativa cm.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Kimball a răspuns:

"E ciudat pentru mine, pentru ca mereu am fost inalta, pana acum un an sau doi"
Deci te-ai micşoratlaughing)

| Bellutza02 explică (pentru Kimball):

Din fericire, doar am rămas pe loc laughing

| Kimball a răspuns (pentru Bellutza02):

Mă bucur ca apreciezi glumahappy
Ca sa te incurajez, multor băieti le plac minioanele(fetele de o statura mai mica.)

| NoricDiana a răspuns:

Eu am 1.70 si am 13 ani si tot cresc. Mama are 1.75 si tata 1.80... Nu stiu ce sa zic