| skiziiskiz a întrebat:

am 13 ani si am 1.50. sunt cea mai mica la inaltime, din tot nivelul de clasa.Toti prietenii ma striga pitico/piticot/unii pitic de gradina.La bio am facut nu stiu ce lectie de piticism, si toata, dar toata clasa se uita la mine si radea. m-am simtit ingrozitor. tata are 1.70 si mama 1.48. Eu seaman cu tata si cu bunicul la fizic, asa mi s-a zis. mi-a venit si menstruatia la 10 ani.Cum as putea sa ma mai inalt, macar pana la 160?
nu-mi place voleiul nici handbalull. iar baschet aici pentru fete nu este.
cum sa ma inalt?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Chiar daca nu faci nimic tot o sa mai cresti pana pe la 18 ani

| anonim_4396 a răspuns (pentru mona):

Ba esti proasta

| mona a răspuns (pentru anonim_4396):

Proasta esti tu, ce ti ai tras chilotii odata cu mine miss inteligenta? cati ani ai parazitule?

| mona a răspuns:

Fie cum spui tu, fiecare cu parerile lui dar pentru asta nu trebuia sa ma faci proasta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mona):

Ok.scuze si pahappy

| Eu_Anusca_1993 a răspuns:

Astepti si o sa cresti

| TheTimmotey a răspuns:

Încearcă înnotul. e sănătos și ajută la dezvoltarea fizică