| B3happy a întrebat:

Hristos a înviat! Caut nişte nume de pagini de facebook. Îmi trebuie doar 2 cuvinte in engleză, gen: Creepy Thoughts. Dar ăsta e deja luat. Mă poate ajuta cineva? Vă implor! Fundă (:

Răspuns Câştigător
| TheOneGirl a răspuns:

Funky dreams?big grin

| B3happy explică (pentru TheOneGirl):

Exact asta căutam! Ceva original şi care să nu fie folosit happy Mersi!

6 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

Cute kisses, cRAZy KiD,>χяє∂-кιѕѕχ, CrazZy Lifee, ßüßℓℓέ§ wò®ℓd, мạģįć Вūŧŧẹŗ₣ℓý, tyg3r styl3.

| Triixiie a răspuns:

Adevărat a înviat!
Uite aici câteva :

» Soup bubbles.
» Ily, baby!
» For you heart!
» Little women/girl.
» Be you!
» Bum girl.
»Sweet love.
» Your angel.
» My boyfriend.
» The rainbow.

spune dacă mai vreii.
merit fundiță? puppy dog eyes

| TheOneGirl a răspuns:

Ok. o sa caut pagina pe facebookhappy

| PuiuDulshe a răspuns:

Pai: For girls/for boys /The crazy/All for you/baby smiles/ Thoughts Love/

| andreea273 a răspuns:

Chuncky Human; Redhead; Stupid Facebook Name; Don't bother!; Mighty Nameless; Overloaded Mind; Salute my boots!; Chasing blackberries.Astea sunt mai amuzante, dar te sfatuiesc sa iti alegi un nume care te reprezinta.happy