| nocomment_4400 a întrebat:

Hristos a inviat!
Cum sa vorbesc pe mess cu un baiat cu care nu am mai vorbit de mult?laughing

4 răspunsuri:
| Sonia a răspuns:

Adevarat a inviat!
Pailaughing poti sa trimiti un mass la toata lista gen:
vin = sex, apa = dusmani, cola = prieteni. cafea = iubiti, Wisky = sarut,deci ce bem?,raspuns obligatoriu, scuze, l'am primit si eu
Si daca iti raspundehappy Puteti frumos frumusel sa continuati-eu asa am facutlaughing

| AshtraysAndHeartbreaks a răspuns:

Ii spui buna ce faci. alexa.si ii zici apoi scuze am vrut sa vb cu o fata.el zice nu-i nimic si zici u app ce mai faci.si alte alea.Bafta kiss

| KIdda_6499 a răspuns:

"Dalut ce mai faci?"
el :"..."
Tu :" Pai bine uite.Tu ce ai mai facut? ...si incearca sa gasesti un subiect si sa vorbitit gen de cine iti mai place pe unde ai mai fost ...chestii big grin

| ioscry a răspuns:

Buna ce faci nu am mai vb de mult care mai e viata ta... si tot asa