| xxxSabinaxxx a întrebat:

Ce sa vorbesc pe mess cu un baiat pe care il plac, dar cu care nu am mai vorbit pana acum?

Răspuns Câştigător
| SingleStarOnTheSky a răspuns:

Pai,mai intai spune-i buna si incearca sa gasesti un subiect comun de conversatie(ceva care sa va pasioneze pe amandoi) si astfel poti afla si pasiunilele lui.Insa ai grija la ce civinte folosesti ca sa nu pari prea disperata.happy.Si ai rabdare, in timp o sa ajungeti sa fiti foarte buni prieteni, si cine stie. poate si mai mult.Bsfta!:X.Sper ca ti-am fost de ajutor si iti urez foarte mult noroc!

2 răspunsuri:
| SingleStarOnTheSky a răspuns:

Cu placere! Sper ca te-am ajutat.