| blackrose7911 a întrebat:

Hristos a Inviat! De ce va plac sau nu va plac filmele de groaza? FUNDA celui mai motivat raspuns!

Răspuns Câştigător
| dracush0rr a răspuns:

Pai daca te uiti la o comedie te plictisesti... daca te uiti la un film de dragoste iti dai seama de la inceput cum se va term.dar daca te uiti la unu horror niciodata nu poti sa te plictisesti deoarece pe mine scenele ma inkanta imi place sa vad cum ii tortureaza ...si de asemenea nici unul nu se termina la fel, :X sper ca te.am ajutat, fundabatting eyelashes?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mie imi plac pentru ca vad cum ii tortureaza pe unii si scenele acelea terorifice sunt bine facute asa nu ma mai plictisesc cand le vad.

| aliceinchains a răspuns:

Bună,
Eu m-am uitat la câteva, dar nu-mi plac în mod deosebit. Nu-mi plac scenele alea, și uneori se exagerează. Ultimul la care m-am uitat (House of wax) și am văzut cum îi taie piciorul cu foarfeca...am decis să nu mai văd alte filme de genul.happy
De obicei, mă uit la dramă, comedie, mister... ceva de genul ăsta.
Zi faină!

| Lavy a răspuns:

Mie nu imi plac filmele de groaza pentru ca dupa cel il vad mi-e frica si imi tin picioarele pe pamant cand stau in pat sau pe canape sau pe nscaun de asemenea si... imi place pentru ca a doua zi le zic prietenelor ca am fost curajoasa ca m-am uitat la filmul acela tongue

| AnTiBioTic a răspuns:

Mie nu-mi plac filmele de groaza pentru ca pentru mine nu au nici un farmec...cel putin pe mine nu ma sperie aceste filmehappy eu ma uit doar la filme de comediehappy Paste Fericit!

| lanaaaaa a răspuns:

Imi place felul in care mor oamenii, sangele, daca ai vazut saw [1-7] sunt atat de inteligent faceute, dar pe de alta parte filmele alea prostesti ca se ascunde dupa canapea si ii injunghe nu is foarte 'tari'. Cele cu mult sange sunt geniale. Se spune ca adolescentii care urmaresc filme horror in proportie de 50 % vor deveni criminali. Poate chiar asa o fi?