| VivyAne a întrebat:

Vreau niste statusuri frumoase si unice, sa nu fie aceleasi ca la restul.
Cine imi da cele mai multe statusuri UNICE primeste funda!

2 răspunsuri:
| Babygirl2001 a răspuns:

" Inima mea este ca un templu. Intri, te rogi si daca meriti ramai. Tu nici nu ai intrat, nici nu te-ai rugat si totusi ai ramas… oare de ce? "
" M-ai facut sa cred in tine, in iubirea ta… m-ai facut sa, ma gandesc zi si noapte la tine… acelasi lucru-l fac si acum chiar daca tu ai plecat… Te astept… Vino…! "

Daca pe cer ar exista o galaxie a fericirii, doresc ca fiecare stea sa straluceasca pentru tine!

1000 sa te cunoasca
100 sa te iubeasca
10 sa te vrea
1 sa te ia

Hai Sa Impartim Lumea:
Marea TIE =>
Valurile MIE
Stelele MIE
Luna MIE
Si...
TU MIE =>

| VivyAne explică (pentru Babygirl2001):

Frumoase! Mai ai?