| anonim_4396 a întrebat:

HTC Wildfire White sau Lg optimus p970 white?
De ce?

5 răspunsuri:
| SpongeBobPantaloniTriunghiulari a răspuns:

HTC. am avut un LG si sunt mari prostii.

| anonim_4396 explică (pentru SpongeBobPantaloniTriunghiulari):

Ce telefon de la LG ai avut?

| SpongeBobPantaloniTriunghiulari a răspuns (pentru anonim_4396):

Optimus nu mai stiu de care...

| Myfriend a răspuns:

Htc Wildfire. Am si eu unul si merge perfect. Touch-ul este bun, foarte sensibil si nu lasa urme daca apesi foarte tare pe el. Iti recomand HTC! Funda?

| creative16 a răspuns:

LG OPTIMUS P970 pentru ca am si eu un LG optimus one p500 si functioneaza perfect datorita procesorului si memoriei ram fara erori sau reluare.iti recomand LG din propria experienta.