| claudiaflw a întrebat:

Http://claudiatimniu.blogspot.ro/
Mi-am facut ieri un blog si nu stiu daca e bun? cine mai are blog pe blogspot sa,, ne imprietenim" sau asa ceva. Vreau sfaturi va rog. poate si comm la blog FundaVOT
MULTUMESC MULT

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-am facut si eu blog mai demult dar nu mai stiu parola dar stiu ca e un blog FOARTE bun!

| claudiaflw explică (pentru anonim_4396):

Blogul tauera foarte bun? pai si dc ai uitatparola?

| 7QA3 a răspuns:

Imi place blogul tau, dar ai putea schimba scrisul pentru ca este obositor pentru ochi! Eu nu am blog, din pacate, dar te felicit pentru al tau! Succes in continuare!

| claudiaflw explică (pentru 7QA3):

Multumesc mult... :*:*:*: da o sa schimb scrisul