| AudImagini a întrebat:

Parola unui blog facut pe blogspot se poate sparge?

4 răspunsuri:
| vladvlad23 a răspuns:

Pai raspunsul este : Da se poate sparge. Orice parola se poate sparge. Deci depinde de securitatea site-ului care nu ai cum sa o afli decat de la creatorul site-ului. Nu de la contact, nu de la owner, de la nimeni decat de la creator. Oricum nu cred ca is multe programe care sunt facute special sa sparga o parola. Deci parola ta ar trebui sa fie in absoluta siguranta atata timp cat o tii minte si stii ca nu ai notat-o undeva unde ar putea sa o gaseasca cineva care ar sti la ce este folosita si atunci ti-ar sparge parola. Asa sta treaba. Pe scurt daca respecti conditiile care ti le-am scris mai sus sunt sanse mai mici de 1% ca cine sa fie interesat de parola ta atat de mult incat sa creeze un program special sa o sparga.

| AudImagini explică:

Ma refer cu programe... chiar nimic?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cam da... daca il "fraieresti" pecel care a facut blogul altfel nu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din câte ştiu eu, nu se poate.winking
Doar dacă îi ceri parola deţinătorului blogului. Fundă?