| iull_1544 a întrebat:

Http://iul-the-butterfly-is-crazy.blogspot.com/ blogul meu. astept pareri sincere. dau si fundita [ vad eu cui :D] restul vot!

Răspuns Câştigător
| Andrada97 a răspuns:

Imi plac foarte mult postarile tale, mai ales "O poveste trista" si "Timpul". Sunt foarte sugestive toate postarile si se observa ca ai un adevarat talent in a scrie. Te sfatuiesc sa continui sa scrii si sunt sigura ca vei avea foarte mare succes. Am si eu un blog daca vrei sa te uiti...desi eu nu am prea multe postari pentru ca nu m-am ocupat indeajuns de el. http://autumnstory25.wordpress.com/

8 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

E bun.

| Tweetymrrr a răspuns:

Mi se pare tare drăguţ.Aş minţii să spun că articolele sunt reuşite,pentru că nu am timp să le citesc, momentan, dar imaginile sunt foarte sugestive şi captivante. bănuiesc că şi textul la fel.
Multă baftă şi inspiraţie pentru noile postări!

| Neimportant a răspuns:

Îmi place mult " O poveste tristă! " love struck îţi ador blogul love struck Succes în continuare că te pricepi.

| Mihaela111 a răspuns:

E dragut blogul...mai ai de lucrat la el totusi(imi plac imaginile la nebunie )
Multa inspiratie in continuare :*

| St3fY_3193 a răspuns:

Super

| Carly22 a răspuns:

O poveste tristă sincer m-a mișcat. Nu mă așteptam la finalul ăsta.
Iar blogul în rest îmi place mult. Îmi place cum scrii. Să nu te oprești.Mai postează

| SummerR a răspuns:

Mie una imi place. E reusit. :X

| LitlleSusan a răspuns:

Buna! Am observat ca e bine lucrathappy si totul e ales cu bun gust.
Ar mai trebui insistat pe titluri si scrishappy