| Anda_7264 a întrebat:

Buna TPU vreau sa-mi ziceti parerea despre ceva. Deci eu mi-am propus sa imi iau o pereche de heelys dar apoi a aparut si o bicicleta pe care mi-o doresc si am inceput sa strang bani. Bicicelta este aceasta : http://www.3wmagazin.ro/......nge-191419
. Deci voi ce spuneti sa imi iau? Bicicleta sau heelys. Sunt nejotarata si vreau parerea voastraa :x Multumesc mult :* Funda si voturi :x :*

Răspuns Câştigător
| vbpemess a răspuns:

Pai mai bine iei o bicicleta ca la heelys daca iti zboara rotita aia paaaaaaaaaaa. la bicicleta poti merge si iarna xD Deci te sfatuiesc sa iei o bicicleta. Si mai e un avantaj la bicicleta daca se strica ceva gasesti repede piese de schimb dar la heelys... si in plus poate or costa ei mai putin dar piesele sunt scumpe si o sa ajungi sa iei piese odata pe luna asa la bicicleta mie mi-a tinut 2 ani fara sa ii schimb nici o piesa. Deci mai bine i-ati bicicleta. Daca se poate poti sa te uiti si tu la intrebarea mea? nu aia cu youtube. Plzz fundita ca iti dau si eu daca imi raspunzi la intrebare. Fundita?; x? :X

1 răspuns:
| lauralovefashion a răspuns:

Eu te-as sfatui sa iti iei o bicicleta, deoarece iti modeleaza si picioarele.Pe cand heelys am vazut la tot mai multe persoane.Deja nu mai este nimic original.Asta este parerea mea si sper foarte mult ca te-am ajutat! Succes in continuare!