| ºPishcotº a întrebat:

Http://vivi18.blog.com/

Ce credeti ma las de "bloggerit sau nu":)))...Stiu ca am mai pus o data link-ul. da' chiar vreau sa aflu ce crede lumea:) Am greseli gramaticale? Spuneti ce credeti!

Mersi.Si Mosu' sa vina cu toate cadourile pe care vi le doriti!:*

Răspuns Câştigător
| beatrice2 a răspuns:

Pai mie imi place big grin dar ar fi mai bine sa iti alegi o tema despre care sa scrii, de ex. daca titlul este confession of a shopaholic ar fi mai bine sa scrii despre acestr subiect, intelegi? adica haine, moda magazine, chestii de genu'. mult succes:* fundita?