| ºPishcotº a întrebat:

Vrea sa spuneti cum vi se pare:). Stiu" ca toti isi fac blog si el la moda" dar eu chiar simt nevoia sa am un spatiu al meu unde sa ma exteriorizez:)! Deci astept opiniile voastre! Mersi:*!

http://vivi18.blog.com/

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Ai inceput bine, si mi-am facut o parere buna despre tine.Adica ai imaginatie, si sti sa jonglezi cu cuvintele. Sper sa-ti iasa, si mult succes!

1 răspuns:
| Heliodor a răspuns:

Nu este nimic gresit in a avea blog...
si nu este chiar o moda, ideea de blog este depasit cu mult de facebook, hi5 etc

conditia de a avea un blog este si de a avea ce scrie in el, nu conteaza ce, impresi personale, povesti etc, atata timp cat merita citit sau te ajuta pe tine intr-un fel sal altu

la profilul meu gasesti si blogul meu big grin