| XatomisX a întrebat:

Http://www.click.ro/......46362.html

in sfarsit incep usor, usor sa dispara ciorile;)

Răspuns Câştigător
| allison20 a răspuns:

Lasa ca e bine. Cu cat raman mai putini ca atat mai bine. Nu m-ar deranja deloc.

3 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Si asta este un motiv de bucurie? Ca a murit un omstraight face? Tiganii/romi sunt si ei oameni. Asta este discriminare. Sunt de acord cu tine, ca unii sunt chiar straight face dar nici chiar asa sa te bucure faptul ca a murit un om. Da-ti "DELETE" la cont.
*-*

| XatomisX explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Merita sa moare toti salam guta toti sa ARDA in iad de manelisti prosti ne-au stricat tara peste tot unde ma duc aud manele m-am saturat muzica buna a murit straight face

| Indestructible a răspuns:

Mai sunt destui...