| roox a întrebat:

Http://www.dhgate.com/......53c35.html

sunt chinezării. nu?:|

5 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Sunt copii destul de fidele după ipodul nano gen 4, dar nu sunt ipoduri. Dacă citeşti anunţul o să observi că scrie jos că nu suportă iTunes şi sunt făcute în China. Este un mp4 player cu design de ipod. Pe ipodurile originale (cu softul pe care îl au) poţi pune muzică pe ele doar cu iTunes şi poţi folosi clickwheel-ul.

| Marii a răspuns:

Orice e posibil. Mai bine du-te si cumpara dintr-un magazin, chiar daca e putin mai scump decat pe net, dar macar esti sigura ca e original. happy

| viatadecacatt a răspuns:

Da.cam asa pare.

| zumk1 a răspuns:

Am avut experienta cu site. ul asta e o mare prostie care fabrica chinezarii daca esti interesata de un Ipod cel mai bun loc unde sa caut est Macuser.ro ...Ai incredere detin mai multe produse apple si le am de acolo pe toate

Oricum succes

| Gangsta girl` ;x a răspuns:

Sunt, un fel d chinezarihee hee eu asa am avut si m-a tinut un an pana l`am scapat in apalaughing sunt bune.